Teksti Origjinal

Kur të them un ty se ti mua shum më pelqen
Ato fjalë zemër nuk e kam ne rrenë
Veq shikimi yt më bën të qmendëm krejt
Tregom mua se a jam për ty të lutem shpejt
Tregomi ëndrrat që ti ënderron
Tregoj deshirat tua që un ti plotesoj
Jam betuar se për ty dhe veq për ty jetoj veq për ty ow baby un ket këng po e kendoj

REF 2x :Gjetha gjërat që nuk bëhen un i bëra në jeten time une vetëm gabova kam menduar se kam ditur shum e shum se ma shum o se ma shum

Kur të them un ty se unë shum të dua
Të kam tregu se ti qka je për mua
Dhe kur të them baby un pa ty sëmuhem
Ato fjalë zemër un veq ty ti thua
Je për mua zemër veq për mua je qka je
Dit te jetes zemer veq me mua do ti kesh
Kam menduar se përpara shum kam ditur
Aventura ime baby pa kufi "yeah"

REF 2x : Gjetha gjërat që nuk bëhen un i bëra në jeten time une vetëm gabova kam menduar se kam ditur shum e shum se ma shum o se ma shum

ooooooooooh
oooooooooooohh

REF 2x : Gjetha gjërat që nuk bëhen un i bëra në jeten time une vetëm gabova kam menduar se kam ditur shum e shum se ma shum o se ma shum

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020