Teksti Origjinal

kur ma lujshe njanin sy rrak ka tak zemra mu thy rrak ka tak zemra mu thy. kmishes pullen ja mbertheve me ka krejt zemren ma theve me ka krejt zemren ma theveee. dil e mos u fsheh aman aman ty te dua ty te kam per qef ti je tamam tamam per mua x2 emrin kur po ta permendi zemra don mem dal prej vendi zemra don mem dal prej vendi e mem ba me dor mem prek pasha zotin du me dek pasha zotin du me dekkk dil e mos u fsheh aman aman ty te dua ty te kam per jet ti je tamam tamam per mua x4

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020