Teksti Origjinal

REF...
Bohemi ???
jo su rruzu
dhe pse jeta me te shum e veshtir u tregu ja ku, jam ky jam gjithmon ka me qen, ???? qe i them

RRESHTI I
kur mbarova klasen e 8,
te veni ku u linda ne durres,????????????????,
andrra qysh i vogel ishte qe me knu,
ma dha zoti zonin, tash notat mi msu,
ja nisa klas t'par tu knu para klases,
me von para shkolles, e pastaj ????,
15 vjec me kongt e mia para migrofonit, 8 vjec tu shkru text ????,
n'shkoll tmuzikes isha, muzika po duket e thjesht (ule zonin, shtttt!! o budall), kur sdin duhet me hesht,
per ca vjet e studijova, pastaj gurbeti um thirri, sikur fmija kur lind un muziken ?????, ????? ma i mir po jom edhe ma i keqi, po krejt mdonin se i vetmi inteligjenti, ???????????,
tash erdha u ktheva un jom BOHEMI

REF...
Bohemi ???
jo su rruzu
dhe pse jeta me te shum e veshtir u tregu ja ku, jam ky jam gjithmon ka me qen, ???? qe i them

RRESHTI II
Hap mas Hapi ??????? jom tu ec un ???????, 16 vjec pa fam koncertet n'maksimum ?????????? naten nuk boja gjum, gjith qmimet qe fitova qe talentin qe tregova, se kisha tfort zemren gjithmon luftova, se kisha mundsim per muzik skom pas po tkesh ni inicjativ krejt i len permas, u kriju OTR O HAP I MADH!! BOHEMI NAT USHTRI ??????, ?? jena inteligjenta, po jena ???? nxhep kena ??? un BOHEMI snalna jo kush sum mun tash, si pi fillimit un me rima i gjujta, i vesht met gjona qysh i vogel, shum llafe mas shpine po un mu sma niu thash KJO OSHT MENDJA IME

REF...
Bohemi ???
jo su rruzu
dhe pse jeta me te shum e veshtir u tregu ja ku, jam ky jam gjithmon ka me qen, ???? qe i them

RRESHTI III
??????
familejn veq at nuk e kom permend po sfola per te per tjert nuk po ja vlen, ??? ka fisi krejt thoshin cun i keq po duhet mem ujot me fjal tmira jo me dreq,
a kjo muzika kur pom bohet karrier, ??????????/ po snalem jo kurr skam me u nal ?????? kam met pa buk me i rujt lekt me knu,
sa munimet i kom pas spo di mi i nomru, sa senet i shkatrrova e sa i shum u lodha purfindimi ????? andrren e realizova, a kjo andrra ime anderr budalli po duket por jo kush do rruges ??/ po i futet, e un jom njo ka ata artist i ardhshem, un jom BOHEMI still i veqant ??

REF...
Bohemi ???
jo su rruzu
dhe pse jeta me te shum e veshtir u tregu ja ku, jam ky jam gjithmon ka me qen, ???? qe i them

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020