Teksti Origjinal

se kam dit sa te du
jo,jo sa te du
kur ke shku e kam kuptu
po,po e kam kuptu
krejt dynjan e kam pyt
po,po e kam pyt
o nuk kam lan vend pa tlyp
jo,jo vend pa tlyp

refreni:
o skam lan vend o pa tpermend
o kurr ske dal prej zemres tem
edhe njiher ti fol me mu
se mo kurr skam met idhnu
o skam lan vend o pa tpermend
o kurr ske dal prej zemres tem
o vec pac zemer pak per mu
mos um le kshtu me jetu...

edhe 1 herë..

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020