Teksti Origjinal

DMC Ref 2x:

Seniorita Eleganca
pse po thu nuk kem shanca
kur osht vapa vijn zjarrfiksa,
bertet ambulanca
kena shum distanca tmushun plot me fansa
nshkollen e repit keni katra
teton jeni lanca

Lazy:

Se ta dijsh Femnes nuk ja prish
e mar me vete kur shkoj edhe nkish
i maj shum mir ja plotsoj qdo deshir
i kom nqef ato se mbojn si e veshtir
zof katunare se mbojn si qytetare
na vijn nga mrapa vete per pare
po se na atyne spo ju japim
secilli nga ato ne po e kapin
jon ba kaq shum spom del koha me flejt gjum adrenalin e kom
mirse kado nmaximum
kudo qe shkojm ne e djegim klabin
po vijn gara nga para deren po na e hapin

DMC Ref 2x:

Seniorita Eleganca
pse po thu nuk kem shanca
kur osht vapa vijn zjarrfiksa,
bertet ambulanca
kena shum distanca tmushun plot me fansa
nshkollen e repit keni katra
teton jeni lanca

Lazy:

nga nkom un me ta tjetri nbutuesi
se ka lloj ma shum se cigaren po e pijm , hiq spo na nin per njeri ne ket bot, se repistat e tjer para nesh jon tkot, tregun na e kena blloku, inat-Git po bojn plane
me ma rrit mu ,
shajn se nuk kan TROPOJA number one, ket gja shokt e mi para meje e than
o merka butuesi krejt e themi kudo qe shkojm ne jena problemi
njerzit po thon u prish sistemi
se ta dish na ktu jemi

DMC Ref 6x:

Seniorita Eleganca
pse po thu nuk kem shanca
kur osht vapa vijn zjarrfiksa,
bertet ambulanca
kena shum distanca tmushun plot me fansa
nshkollen e repit keni katra
teton jeni lanca

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020