Teksti Origjinal

`Ti vazhdon me zhgenjen me zhgenjen si perheeer.
Se kuptoj nga te vjen ky zemrim
nga gjith..
Heeeehaaauuu..

Un te dua ti e diii
te ndjej ne vetmii
pse sme sheh
nje her ne syy..
dhe tme thuash se vlej per ty.

Hooouuuhhhooouuu..

Jo sediii ku do tshkoj
ku do tshkoj naten von
vetem ndjej te kendoojj
gjithmon prane te qendroj.

Un te dua ti ediii
te ndjej ne vetmii
pse sme sheh
nje her ne sy..
dhe tme thuash se vlej per ty.

Haaaaahuuuuuhhaaaauu..

Un te duuaaaaa tiii ee diiiiii
te ndjej ne vetmii
pse smee shehh
nje heeeer ne syy..
dhe tmee thuash se vlej per ty.

Nanananna..
Per Tyyy..
O Per Ty
Ouuouououououou..
Per Tyyyyy.....
O nananaaaa..
Vlej per Tyyy..
Me Thuajj vlej per Tyyy.
¢¾

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019