Teksti Origjinal

pse un ty te zgjodha me te miren nder shoqe qe ti ke pas e para me fole dhe mendova moj qe kurr ske mem dasht

se bashku kaluam dhe kijuam me te bukuren dashuri prap i vetmuar kujtoj ditet moj dhe netet me ty

rf 2. sa mka marr malli met pa nuk kam dasht me ty me u nda dit e nat un te kujtoj e kurr nuk dot harroj

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020