Teksti Origjinal

Vetmia tymos ne erresir,
Sajon endrra tymi.
Sfond i zi shquan mir.
Engjelldjallin tek uni,
Ne bot pluhurash pastaj,
grindem per fatin tim,
Mes dy boteve jam kamban
e erret nata i trisht agimiiiiiiii......
Ref. Koha ime e vertet,
Djallezi me ben tinezisht,
i pafat u vyshka shpejt,
Pluhur keshtjellash erresisht.
Rruga ime e pafat,
tym i diteve ne jet.
Botet humbasin neper nat,
koh e rreme e vertet.
Ecin viteet neper enderra,
vriten ditet me zhgenjim,
mes dy boteve jam kamban,
e erret nata i trisht agimiiiiiii..
Ref. Koha ime e vertet,
Djallezi me ben tinezisht,
i pafat u vyshka shpejt,
Pluhur keshtjellash erresisht
Kjo bot kaq mizore,
kjo bot e pafund.
Ndihem si nje hije qe s`le gjurm askunddddddddd.......
Ref. Koha ime e vertet,
Djallezi me ben tinezisht,
i pafat u vyshka shpejt,
Pluhur keshtjellash erresisht.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021