Teksti Origjinal

Saggi:

Tash ka ardh radha jon..ma ONDRRAT MU KAN SHKEL
arti me llika do tipa i qon n`HUMNER..
Tash e she QA JETOVA..sa sfida kalova n`jet..
Tash e sheh qa do me thon i VDEKURI QE NUK KA VDEK.
Hala na rrim N`FUQIN ZERo..e ESTRADA sjep respekt..
teton keni ELEMENTE..po jo njo perfekt...
Mane n`men mos i harroni..kta qe shkrujn vet histori..
SaggiColosNigaNapoDeep PsychoLLuksGog..Yeah..

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020