Teksti Origjinal

HaaH ,,, Eyyy
ItS AnoRit ReCordS .... Aaa

DeNy D .. & DiTi G ... FaCeBook ..
Hej... Lshoma T'Futna Pak .

DiTi G :

Puu Ca LoDhje / Ti Po Thu Pse
Se Cohna N'Pike Te mengjesi / me hap FaceBookun Dee
Sa Veta Kam Online HaaaH / Prit Ti Shof
Se GjysMes Ju Flas Kot / E GjysMen Tjeter nuk po i njoh

Po ThojN qE Po T'njof / Po une Sen Spo Di
E Di Une Thote Ajo / te Tjerat SkaNE ReNdesi
E J Krisim Muhabetit / te dy Simas Lezetit
Jo Po Kshu Jo po Ashtu / SePse Chati Po Punon

I Thom Leje Numrin Ton /Se po t'thirri une Ma von
Sa Du Une me Dal / Tjetra Thot DITI Cfar Bon
I Thom Une Mir Lal / Ti si Ja Kalon
Hic Mo Mo VK / Ca Me t'thon Si Gjithmon

HaHa / une i ShkruAJ
Lojen Asaj Ja Luaj / Filloj ME Kunja i Gjuaj
Prit se Ktu Asht Ma e Forta
i them se Tash Fillon Top FESTI / A po Mi Con Do Vota Tlutna HoNeyy

Ref 2x:

Lodh JeM Me ty / FaceBook
MeNdt NA i Ke Marr Na i Ke Hup / FaceBook
Ton Njeri NE FaceBook / Tash Kush Futet Mbet Si SHTUPE
kur KoMeNtet Po i LeXon se Din MendJa se Nga i HUP

DeNy D :

OK Diti / CoU LComa Pak Qat VeND
Ta Hapi Edhe Une / FaCeBook Tem
Ulna N'Karrige NeZi DuHan / Mire Rahatona
E Di Qe Ktu Do Jem / Deri N'Ort e Vona

Futa Emailin , Futa Passwordin , Te Log In KliKova
ProCeDuren e VaZhDova ,Tana MeSaZhet e Reja i LeXova
Vej 1 StaTus / dhe 1 Foto Per se Mbari
e Para Fjale qe mthojn / se mos na flet noj her i Pari

OBOBO -- 40 NoTiFiCaTion
ShiFi Me Kjo Goca / Ka Kalu In a Reliation
Ship / 500 Cuna FrieNds
Ska as Faj e Shkreta / Se Kan Dal N'Foto Me Benz

Nese Do ME Dit Ma shume / Per Ket Djale Tropojan
futu FaCeBook / Baneni SeArCh , AnoRit ReCords Bonu FAN
Na Bej FriENds / BeCome a Fan / Ose Join Group
Na Pe Ne Rrug , NE Club & Kafe / Tash Na Gjete Dhe Ne FaCeBooK :))

Ref 2x:

Lodh JeM Me ty / FaceBook
MeNdt NA i Ke Marr Na i Ke Hup / FaceBook
Ton Njeri NE FaceBook / Tash Kush Futet Mbet Si SHTUPE
kur KoMeNtet Po i LeXon se Din MendJa se Nga i HUP

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019