Teksti Origjinal

alo
alo deshta me fol pak me ty zemer por..
jo nuk dua te flas te lutem
ngom veq pak honney
por jo te lutem me ler rehat
ngom vetem pak
ej
nuk kam me kohe

zemer
ha ngom nji minut uuoooo
jam qeaj djali qe nzemer tash mke fut
per qdo minut haaa qe po kalon on
oj zemra jeme e vogel
mos u sill me mu kshtuu veq hajde ti te uu se shum une ty po te du
kam ba be kryt e nanes
i rash une skaj bote
bukurin tande s'gjeta
eshte vertete e kote
mos shih me foton teme
po hajde shihe te plote
hajde po te them me zemer
pa ty nuk e shyj dot ma
pa ty keka e kote
besome se qa po te tham
me the me t'lan t'qete
po nuk e baj dot ma
s'mundem me lujt ma kyt filem
pjesa jeme nuk ka

ej heee qa me te than ty me
eeee deshta veq me fol pak me ty okay
ti nuk don
gjanat i lam qjashtu siq duhet
tashti e mora vesht se qa je
me vjen keq per ty seriozisht sepse
ee edhe pse qdo gja shkoi jo ashtu siq duhet

okay lal
e mora vesht qa je
me nje gjaket k'shtu qe mos ja vle per asigjo
e perqa me ndejt me ty
ti nuk di kujt me ja prish
e kujt me ja thy
nji arm ke ne dor dhe e perdor pa pluma por si do tia besh arma ngeli pa pluma
ma ha se mu nuk m'ha per ty
kur e ndajm me nje bitch
mbrapa s'kam si me ta kthy
se di a t'dhemin kti fjal apo te lezetojn
kujtoji mir keto fjal
kur vrima e punes do ta bojn
ngelesh vetem
nball t'shkrujtme "bitch"
hiq mos u merzit
ti vete zgjolle me tu flliq rri
veq nga t'tjeret jepi murit me kok
ku ma shum mundsi mundsit e tuja s'ishin kot po
nese tani gjdo gjo ka marr fund
merri ere vetes tande bitch
s'tvjen me ere parfum
look it chus

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020