Teksti Origjinal

edhe pse rri vet lot e tu i shoh e mallkoj kete ndjenj zot ti me ndihmo..2x

per ty, per ty une vuaj ne jete
per ty zemra ime pelcet
per ty do te jetoj dikush tjeter
per ty sonte une po vdes 2x

shpirti im i mjere zemren tende e kerkon une zemren plot me zjall dhe djelli qe me ndal

per ty hena ndahet nga qielli
per ty dielli nuk shkelqen

per ty urat mbeten pa lumej
per ty njeri njerin urren 2x

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020