Teksti Origjinal

O ku po shkon moj rrushja e lales
Me dimi te bardha x2

Bejamanaman sonte jam te daja x2

O syn i zi lum daja per ty
Per sy e vetlla ishalla me vjen apet x2

O ku po shkon oj rrushe e lales
Me kundra te zeza x2

Bejamanaman sonte jam te tezja x2

O syn i zi lum tezja per ty
Per sy e vetlla ishalla me vjen apet x2

O ku po shkon oj rrushja e lales
Me dimi lahuri x2

O syn i zi lum burri per ty
Per sy e vetlla ishalla me vjen apet x2

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020