Teksti Origjinal

Te plagosur jane njerzit e mirë
se te keqen e besojn veshtirë
tuj mendu se tjert jane si vetja
vec me dhimbje ju shkon jeta-2x

Ti s'ke zemer e then besen
ti dashninë e ke sot per neser
ti ti ti s'ke zemer ti e then besen
o ti ti ti dashninë e ke sot per neser

Kam besu ne dashurine tande
po mbas shpine ti gropen ma bane
tu mendu se ti m'don perjete
e besova rrenen si t'vertete-2x

Ti s'ke zemer e then besen
ti dashnine e ke sot per neser
ti ti ti s'ke zemer ti e then besen
o ti ti ti dashnine e ke sot per neser

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020