Teksti Origjinal

(Besniku):
Ishim jasht diku
Sejit i ra ndërmend
Pse spe bojm ka ni send me Danin na te tre
Jemi ekip perfekt, kombinim i trent Dani un e ti, Seji me klarinet.

(Dani):
More besnik m'ke mbyt e shkoi rakija
Për respekt jeni t2 Seji edhe ti
O për një kangë s'mjafton vetëm miqësia,
Ku jon teksti e melodiaaaa.

(Besniku & Dani):
Ku e lamë e ku na mbeti,
Ku na mbeti muhabeti
aty ku na mungon teksti bjeri Seji klarinetit.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021