Teksti Origjinal

2x.Her si lyps, e her si mbret
na shkoj jeta ne gurbet
2x. Kur sefas smuj mej ik
na shkoj jeta me muzik

Ref.2x.Sonte po knohet konga
me euro me fronga
me ...............
o dihet kush osht bossi

2xParet shkojn e paret vijn
se per to hic spo na ndijn
2XGjithmon i kam ndij tuj thon kush o kon gjith ka me kon

Ref.4x.Sonte po knohet konga
me euro me fronga
me ................
o dihet kush osht bossi

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020