Teksti Origjinal

ket unaz me gur te qmuar njeher dikush ma ka dhuruar njeher dikujt ja pata kthy e sot ne gisht po ta shoh ty

Paske pas te njejtin fat nuk e flas une me inat situat esht shum e njofshme lumturin e ke t'perkohshme

Ik te shpija ik te shpija mos degjo fjalet e tija ik te shpija sa ke koh nuk e njeh qysh un e njoh
Ik te shpija ik te shpija mos i bej gabimet e mija mos u bë numer ne list aj ësht tip avanturist

Kjo unaz me gur te qmuar ma kthehu nje te kaluar kam besuar ne dashuri edhe un kam shpresuar sikur ti

Lumturija do te njifet historija perseritet mos kalo qka kam kalu mos gabo qysh kam gabu

Ik te shpija ik te shpija mos degjo fjalet e tija ik te shpija sa ke koh nuk e njeh qysh un e njoh
ik te shpija ik te shpija mos i bej gabimet e mija mos u bëj numer ne list aj ësht tip avanturist

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019