Teksti Origjinal

Hej hej hej hej hej hej hej

O moj zemra ime se di qka tka gjet
me kend je martuar atje në gyrbet
Besën që e lidhe sot e ke harru
E ke gjet gjermanen e s`mendon për mu

Hej hej hej hej hej hej hej

Ah kjo zemra ime akoma të pret
Ike per nje vit e mbete n`gyrbet
Me lotet e mia se qu mbush shamia
Dashnin ma të bukur ma mur gjermania

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019