Teksti Origjinal

Lute Lute Nano Bijen rri edhe si vjet oOo Rri edhe si vjet

jo moj nano smun po rri se kom mbush 20 vjet aman aman kam mbush 20 vjett

... pa i bo 3 muj oo pa i bo tre muji jo moj nano smun po rri se jom e deres hujii aman aman jom e deresss hujjii

jo moj nan un smun po rri se kam mbush 20 vjett oo i kam mbush 20 vjett....

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020