Teksti Origjinal

ty nuk tbojn mangup, as ata që i ki mas veti
gangster nuk tbon hekri, as vijat që i ngreh ti
dit po shkojn dit po vijn,, po ndrron edhe repi
po un po mes i njejti, ty pot shtohet Hejti
po thu që ki pare, a un e di që je rryp
mkallxoj bi.. (bitchi) yt kur ma ka shti guhën nfyt
ju qi lypni beef (bif) ,ska fore une jom mishtore ndor me kith
snajpin e kom posht, muni shlir mu ul me th.. (thith)
u mush uji pirana kejt ja nisën me mu bo bossa
sikur Tony Montana at'her vendosa mu bo sosa
stupid Man o ardh vakti jem
edhe yes qiti hejterit era sukses i vjen
(ma men) met shti ndor tboj per lese, ta jap ... me kese
qaty dikun mas kthese, po nejse le kejt se
Lay Low (llej llow) une kom flow hala pa ja nis biti met rrzu K.O
lej kto fore se kur vjen puna per HipHop
Une jom H2O.

Ref:2x
Ref-Krejt po dojn me dit kush o Gangsta now(kejt kejt)
Krejt po dojn me dit kush o Hustla now(kejt kejt)
Krejt po dojn me dit kush Playa now(a thu kush,kush a thu...kejt kejt kejt)

fjalën e kom TNT si tro tidi , profilin gati për eksplozdim pritne detonimin
dhez e kom fitilin e dini dillin
prej Tavnikut deri përtej kufini e sillin
reprezenta rrugt edhe njerzt violenta
preferencat jon tjera po npytje osht egzistenca
audienca sdin sen i hapin syt si me pa allienca
deri sa mas miri osht me kon vetja
qfar tripi tu u myt n'uj na ka kap etja
adoleshentat me hekra,
besom kejt ti mur letra e gjelbert si fleta e pemës,
kapu t'vërtetës iki rrenës
edhe nëse ton ditën rrugve enësh
mos u merr me tërlifar senësh se tremësh
shemësh .....
si nine eleven si Makaveli ndor me Mac eleven
osht tu tprit me tnis për Heaven, për Heaven (hevën)

Ref:2x
Ref-Krejt po dojn me dit kush o Gangsta now(kejt kejt)
Krejt po dojn me dit kush o Hustla now(kejt kejt)
Krejt po dojn me dit kush Playa now(a thu kush,kush a thu...kejt kejt kejt)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019