Teksti Origjinal

Syt i kom lowly riding dirty edhe slowly, stand up and and we rollin'
shkyme telefonin,sonte dojna me thy deri n'5 in the morning,
ey yo ama qat mic (prit) mama qet 'pipe' shum high po du me pi coca cola light,
sa i sakt si Alii me doren e majt,
t'smuj metafor edhe kur shkruj me doren e majt, ta lshoj foren e hajjt,
un jom dope boy, e bi boren n'maj,
thirem snoow boy who it boy,
luv it boy, e kom n'rude boy senin e smut e bojm saher n'rrug shkojm,
dhipin e nxojm let se ja dim tripin,
nese i ka shoqet me veti e thiri krejt ekipin, e sa per kit tipin Mc'te dihen furra osht e nxeht, gati e keni piten.
Tunng Shihum...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019