Teksti Origjinal

M.t.b Kape Qat MiGrofon Urxoj Te Ton se e kom Me Ni Za Hiq Pa Nal Se Ka Fal Nana qet Shqiptar mos u bo top se sjom ka luj horoskop mos u bo selak se ta deshi nanen cullak mos ma gjixhav se tboj Trrombollaksushem duhesh mu kan i kuptushem se un jom i fitushem Kape qat leter e mos mi ha dy bole se tQi Nanen Mos um Maj aToo Pistole Tqi Nanen kallsh ta ha motren me dash kjo osht per inaxhi qe sdi mu nal hahaha dost me qekaq e Pata kush ma ka inatiii Let kapet mu qi me veten ehj un ta qi repin e jete

refren * 2

Nuk T'Mushi Men T'mushi men Nuk T'Mushi Sy t'mushi sy Plot Jon Qu Kunder Meje Se Kan Bo Pak Kry ... Mother FuCkeR M.T.B Krejt Po I Nii

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020