Teksti Origjinal

Jom Reper
Nejse spo shaj
po po flas me fjal t buta
ata q sum dojn let kshyrin si huta
makeq me ju kshyr un se ikni O Tuca
dine q nanes tjuv sante juv hin tuta
A e din se kush osht BLG-ja
q jeton midis Wienes
ja nis mu harru po prap i kthehet skenes
Ata q thojn na jena gjall prej Natyres
e kom ni gisht t mesem q ja qes ftyres

Refrain 2x:
Jom Reper po ashtu Gangster
tekstet mat mira un i kom n kerr
ata q thojn na kena Opell Kadett
let dalin n qytet na shohin n'Kabriolett

Un jom ai Reperi q nuk boj shum fjal
ta kry punen une tye veq me 3 fjal
e thuj ati djalit se un ja qi at nan
e kallxoju krejtve q e boj pa as ni fjal
A e dini se kush osht K1NG-1
e kshyrne at qiken kujna pia mshel synin
E kush jan ata q thojn neve sun na boni Dissa
un i pshurri nta si radiolidhsa
E thuju atynev q mos t bajn shum fjal
se bani juv erdha kome ju shku ajo nan
boni hajgare se sa jeni gjall
se mavon sun e thuni as ni Fjal

Refrain 2x:
Jom Reper po ashtu Gangster
tekstet mat mira un i kom n kerr
ata q thojn na kena Opell Kadett
let dalin n qytet na shohin n'Kabriolett

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021