Teksti Origjinal

Ref

Qonu tonat dridhne..E ju tjert durt nalt
Veshnu krejt me miniqa..Edhe brekt krejt lagt
Mercedeska e bokserica..Krejt tash me i hek
Sonte pe bojm "SEX PARTY"..Qe kerkush mos mu djeg

Vers.1

Prejashto qdo mundsi..Qe dikush mun mbon konkurenc
Ajo qe ndien ti per mu..M'bon t'veqant s'du intervenc
Vi veshun gjon..I pregatit per ty tamon
Ktu po thu qe m'don..N'realitet spo e deshmon
Ose don ose s'don..Kjo shum thjesht e di qe sbon
Shoqet tua po i ngacmon..E per mu po xhelozon
Mos e kqyr mos i fol..A thu pse kjo po ndodh
Un nuk kom faj qe per mu..Shoqet tua jon tu u mblodh
Pse pom thirr n'telefon..Pse qdo her ti po gabon
Kishe numrin pe ngatrron..N'realitet mu pom kerkon
Del me mu mos e lsho ket shanc..Mos e largo
Ti je veq e jemja..Kjo ka me kon po se po

Ref

Qonu tonat dridhne..E ju tjert durt nalt
Veshnu krejt me miniqa..Edhe brekt krejt lagt
Mercedeska e bokserica..Krejt tash me i hek
Sonte pe bojm "SEX PARTY"..Qe kerkush mos mu djeg

Vers.2

E kom stilin shum shmek..Stil i qart qe shum terhjek
Mos m'krahaso me tjer..Se me mu ket sen sta qet
Nuk dorzohna nuk t'lo..Nuk e lo me ty pa e bo
Ajde veshu shkurt..Se qajo osht tu me vra
Jom gangsta jom problem..Po edhe kjo sjellje ty tpelqen
Jom professional..Qe langin ta boj me sheqer
Ki qef shum met dasht..Ki qef shum met knaq
E din qe veq per ty e boj..Krejt t'mirat ti dho ngoj
Ka po shkojm e ka na meti..Erdh NoteJ edhe Eki
Qe po dridhin si termeti..Ktu spo dihet kush osht shteti
Na jemi sa krejt mileti..Lum publiku se qka i gjeti
Ajde bashko edhe ti me neve..Ndaq me kon ma i fort se mbreti

Ref

Qonu tonat dridhne..E ju tjert durt nalt
Veshnu krejt me miniqa..Edhe brekt krejt lagt
Mercedeska e bokserica..Krejt tash me i hek
Sonte pe bojm "SEX PARTY"..Qe kerkush mos mu djeg

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020