Teksti Origjinal

S'te quaja dot sezone
jeta ime e dashur,
a ni egersire u beje
pergedhelje ma kafshoje
une dhe ti...
nje perpjekje e munduar
balade nde to berrije
vret ne shpirt peshtije
une vuaja per ty
digjesha per ty
une dhe ti...
nje perpjekje madheshtore

Falma lumturine
diellin e lirine
falma dashurine
jete, jeta ime

REF 2x
ohh jete, endrra ime
une te dua moj e meshuar

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020