Teksti Origjinal

stresi:e kam problemin me veten kur jam nefektin e bimes kur stresi eshte i stresum ecen perfekt sipas rimes i zgjedhi femrat sipas linjes kallxom cilen po don a po t pelqen mvjen keq t gjitha jan per mu..sdu me u bo fergi sdu me u bo kelly du me pa stresin du me dridh belin du me dit se ca gjen te un krejt lypin nuk ka si un kam pare une pa fun si bos mke gjithkun gjith kan ka t sillen e t munohen prap nuk gjejn si une.....stresi (2)goca levizni levizni tju shoh sa jeni ktu bertisni bertisni perplasni duart goca levizni levizni tju shoh sa jeni ktu bertisni bertisni perplasni duart kshu qe rrini me mu se un kam foooww e kam jeten sportivitet un boj vetem showw kam lek n xhep nbanke un kom me miliona dollar i kam kampionat me tollona quhen master card.normal jam super star normal un jam i hijshem sillna anejna skena toksor si hidefinition tmerrresh me stresin ti zemer duhet me majt regjim trajtime trupi lekure quje si investim

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019