Teksti Origjinal

Kam nje keng teper te gjat sa jeta
Kam nje varg te fort sa dhimbja
Heyyyy
Let me see you rock tonight
All together common lets go
Kam shpirtin tim per tu treguar
Kam nje dhimbje per ta harruar
Kur naten gjumi eshte larguar
Kendo kte keng te harruar

Kam vashen qe fle sot dashuruar
Vech ne enderr e kam takuar
Kopirin tim te pa lindur
Dhe nje shpres te pa shitur

Dita ime do te vi
(Dita po vjen)x2
Ti kete sonte e di
(Ti sonte vjen)x2
Dita jot po vjen
(Po po po vjen) x2
Dhe do shohesh se sa vlen

Kastro Zizo
Kam stil lugati ngjn fati
Si dit e par ku ndez zjarin
Nje zjar i mochem sa bota
Mere veten ti siperkoka
Ndize zemren ti si pa lodra
Nje loder e eger e eret
Me shtin mua ne humnere
Merr fell e ceket si ndjenja
Perdit ti jeto ti pa vlera
Kur e don ti veten e msove
Kur e gjen ti shtetin e dogje
Si guxon me mu mem shti n loje
Dhe pastaj terhiqesh si gafore
A shijon ti paralelet e ksaj bote qe kerkoveee

Kam nje shtepi affer liqenit
Te varfer por te lumtur
Aty djelli ngroh me shum dhe te dua un
Dita ime do te vi
(Dita po vejn)x2
Ti kete sonte e di
(Ti sonte vjen)x2
Dita jot po vjen
(Po po po vjen)x2
Dhe do shohesh se sa vlen
Dita jot po vjen
(Dita po vejen)x2
Dhe do shohesh se sa vlen

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021