Teksti Origjinal

ymer bajrami:sonte kemi darsem hajde mashalla hidhe moj shtatin goca tkaloj me sevda

bekim kastrati: sonte kemi darsem bani mashalla hidheni vallen goca hajde me sevda


bekim kastrati: sa shum nana na u gezuar dasma na u nis

ymer bajrami: babai shpi si more pushken edhe po ja kris (2x)

bekim kastrati: sonte kemi darsem bani mashalla hidheni vallen goca hajde me sevda

ymer bajrami:sonte kemi darsem hajde mashalla hidhe moj shtatin goca tkaloj me sevda

aferdita demaku: rena rena din dasmore me lulen ne dore (2x)

flora gashi: kane filu te hidhet valja edhe ne obor (2x)

aferdita demaku: sonte kemi darsem bani mashalla hidheni vallen djema sonte me sevda

flora gashi: sonte kemi darsem bani mashalla hidheni valle djema sonte me sevda

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019