Teksti Origjinal

DMC
Mos thoni qe doni ma shum a ska me ket album (joo)
Dhurat e kini mani mir e nine shum (vooaaa)
Kjo osht si dit qe vlen edhe mas kohes qe kalon (aha)
Dashni e rrespekt per adhurust e kush na don shjee

Kobra
Plot surprisa per gjdo vit
Jena kthy n'HIP-HOP-in n'shqip
Me pru hit nket shit
Na bojm sene qe nuk bohen per dit

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020