Teksti Origjinal

2x Lumturine ma prune po ma morre shpejt
sa deshira mi premtove i harrove krejt

2xREF: Ti e ke syrin e unt me mu djal i prishe
punt rri me mu ment tjeter kund ti
dashnin e prune ne fund

2x Kur e din mes nesh gjithqka perfundoj
mos ma kushto kengen se nuk ta ndegjoj

4xREF: Ti e ke syrin e unt me mu djal i prishe
punt rri me mu ment tjeter kund ti
dashnin e prune ne fund

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020