Teksti Origjinal

Mos me pys se si jem ai
kur dit e nat ne ty mendoj
kur e din se jom i vetmuar
kur e din se jam i lenduar
mos me pyt se kam lot ne sy
kur e din qe jom vetem per ty
se malli me ka mar per syt e tu
se pa ty smund dot me jetu
eh ta dish sa shum te dua
do te rrije vetem me mua
dua te ndjej buzet e tua
dhe fjalt qe vetem ti mi thua

Qe vetem ti mi thua
baby hoou

Ref (2x):

Baby do you feel
the same i wanna that
do you feel love
i wanna do you
think about me
(about me baby)

Kur jom nervoz asgje sme qetson
vetem nese ti zemer prane meje qendron
sa her je prane meje une
bi ne mendime sepse ti per mua
je jeta ime ulum mendoj
perseri nuk kuptoj pse je larg
meje e shum te deshiroj
ti gjithmon me thua
se me genjen por jam i sigurt
qe zemra jote genjen
ne fillim te zemres sime
emrin te nderuar as kujt
si tregoj se per ty po vuaj
jam i dot ta kuptosh
kom mshef zemren ime
ty ta fala jeten
dhe aspak sme dhimen
sme pelqen dashuria
se sun nuk jemi ne te dy
me pelqen me tmija
se vazhdoj mendoj per ty
me pelqen vetem
te endrroj se jeten
me ty dua ta vazhdoj

Ref (2x):

Baby do you feel
the same i wanna that
do you feel love
i wanna do you
think about me
(about me baby)

You are the love of my life
how is that we can
be together hoouu
together

Ref (2x):

Baby do you feel
the same i wanna that
do you feel love
i wanna do you
think about me
(about me baby)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020