Teksti Origjinal

Ku je o zemra ime pse më nuk pom lajmrohesh sa her pot thiri n emer me shumë po më largohesh te vendi jon i vjetër me kënd tash ti po takohesh Ref2x kthehu moj zemer te dashnia vjeter si dashni e par moj shpirt nuk është asnje tjetër .Ref kthehu moj zemër te dashnia e vjetër si dashni e parë o shpirt nuk është asnje tjetër.Me ty jam lind për sdyt pa ty po vdes per s gjalli sa her du met haru më shumë pom shtohet malli a të kujtohet zemer kush t tha tdu i pari Ref2x kthehu oj zemer te dashnia e vjeter si dashni e parë moj shpirt nuk është asnjë tjetër.Ref kthehu moj zemër te dashnia e vjetër si dashni e parë nuk është asnjë tjetër. Ref kthehu moj zemër te dashnia e vjetër si dashni e par moj shpirt nuk është asnjë tjetër.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020