Teksti Origjinal

Edhe sonte n'ënderr t'pashë
Ftyra jote m'ra ndërrmend.
Kur u zgjovai habitur
Afër s'pashë askënd.

n'Pragë të derës të kam pritë
Njëmijë herë unë kam trokit.
Njëri tjetër tash po shooooh
T'i nuk iiisheeeeJoooo.!

(reff 2x.)

Unë e tipse po vujm kaq shum?
Lumturinse gjetëm askund.
C'do mëngjesvetem po e zbardh
Pse jetojm të ndarë?

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021