Teksti Origjinal

2x:
Fjalefjale thuhen plote
c'do fjale eshte e kote
ndarjen kush se provon vete
per dashnine nuk ka cka flet!!!

Ref 2x:
Kotkot flet me mu
e kam dashte edhe e du
kurre me qef nuk kisha nda
kurre pishman nuk kam me i ra!!!

2x:
Kotkot krejte shoqnia
ta ka marre mendjen dashnia
hajthajt se eshte lehte
me fol kush se provon vete!!!

Ref 4x:
Kotkot flet me mu
e kam dashte edhe e du
kurre me qef nuk kisha nda
kurre pishman nuk kam me i ra!!!

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021