Teksti Origjinal

se un ty te zgjodha me te miren nder shoqet qe ti ke pas e para me fola dhe mendova moj se kur s'ke mem dasht se bashku kaluam dhe krijuam te shtrejten dashuri por prap i vetmuar kujtoj ditet moj dhe netet me dy
x2
sa mka marr malli met pa nuk kam dasht me ty me ty nda dit e nat un te kujtoj e kurr s'te harroj

sa her qe me merr malli per met pas edhe ni her ne perqafim dal naten n'dritare e me kang kujtoj e qaj shpirtin tim se bashku kaluam se krijuam te shtrejten dashuri por prap i vetmuar kujtoj ditet moj dhe netet me ty
x2
sa mka marr malli met pa nuk kam dasht me ty me ty nda dit e nat un te kujtoj e kurr s'te harroj

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020