Teksti Origjinal

...................
Jeeeyyyyy T B A
Dryton Deqanasi motherfuckin
BLOODY ALBOZ
VENAT E BASHKUME
Let thojn qa dojn let thojn qysh ja ka ona
E bona qit album se un i maj kto zona
Un e kalli veren un e boj atmosferen
Pshurri n'repera tjer e ja shky karieren BICH
Hina n'rep hiq pa pistole hina n'rep me lujt shum rrole
Hina n'rep se kom shum bole hina n'rep po ti ka dole
Hina n'rep se un jom msusi met kallxu kush o tregusi
Hina n'rep se mu ma deshti qija nonen qa po thot aj pleshti
Hina n'rep se e kom un stilin kejt e din jom me KATILIN
Hina n'rep me n'gjall DEQANIN sa me thon se sma nin zonin
Hina n'rep hina n'rep hina n'rep po pa a u rrek
Hina n'rep me ju qit te tonve me ju kallxu tana onve pidh
...................

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020