Teksti Origjinal

......................
A pe she se kush ja nisi
Kejt dhipat pi shashstrisi
Aty ku shkoj i qenisi e di qe ma ha terlifar missi
Loqki sille mshtille dridhe hajde te baba edhe zgjihe
......................
Hungjo pro ket besh kur ta rroki
Le at papakin fack kti shokit
U baby shum e mir je hiqu atina se aj osht gay
Ej dhipa qoni n'kom qonu n'kom hala sosht von
Baben DRYTON e ki n'club ..........
......................

Ref; 2
......................
Qe kush jena tash jena knej
Sikur gjith un n'club jom nej
Bahsk me dosta i sakatojm
A ka sen qe kurr se bojm
......................

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021