Teksti Origjinal

2x
Prap edhe nje dit i mbyllur ne vetmi
Flas me ty por nuk te shoh me sy
ne enderr gjithmon tshoh dhe them mos u dorzo
ende te dashuroj do jemi bashk pergjithmonn

5x
Pran varrit tend qaj dhe lutem te takoj ne boten tjeter

2x
Kthehu dhe me merr me vete nperjetsi
me ty dua te jem nparajs o engjulli imm
syt me jan verbu qdo kund te kam kerku
veshtir jeta pa ty shpirti me eshte thyy

5x
Pran varrit tend qaj dhe lutem te takoj ne boten tjeter

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019