Teksti Origjinal

QE QEshtu Un jom
SPo Du ME ndryshu
PErher Jom Jom kon i Drejt
E QEshtu Hala KA me Vazhdu
e Pse
Qeshtu Une jom
S PO Du KEq ME Bo KRejt
Kom QEf Mej PA Mir
Aha Osht e Vetmja Deshir
pse Ajo koha e Moqme
Tash Neve Po na thirr

Refren * 2

Un QEshtu Jom e QEshtu ku mu kan
RRugen Teme Perher e percjelli qysh osht ka mshkon
sdu krah prej kurkuna se M.t.b inat-g vet i shkatrron

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019