Teksti Origjinal

Stine:
Un du nje vajz por ajo me refuzon
Un du nje vajz por ajo nuk me do X2
Ajo nuk me do
Si tja boj o shok
Si tja boj o shok e mi si tja boj se di
Si tja boj se di
Se kjo eshte Dashuria ime e mbushur me zhgenjime e djegur nga prentimet dhe nga perqafimet.
E humbur ne rrefime e gjalle nga ndjenja ime e tretur ne gezime kijo eshte Dashuria ime.
Sa kujdes un desha te tjepja ty sa rendesi desha tjepja ty.
Pse valle un nuk te mjaftoj te te dua te meritoj.
Ajo nuk me do si tja bej o shoke e mire

Niku:
Mundohem te flas ty shpirt por ti jo sme degjon
Un mundohem te tafrohem por ti ben sikur skupron cmendon me thuaj pse shpirt me ben te vuaj..
Kerkon tsigurohesh apo memua ti po laun ne cdo rast te pershendes ndersa ti nuk me kethen.
Un te marr ne telefon ty faren nuk ta ndjen.
Stine:
Un du nej vajz por ajo me refuzon
Un du nje vajz por ajo nuk me do X2
Ajo nuk me dooonnn si tja boj o shok e mireeeeeee...Si tja boj se di si tja boj se diii..

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020