Teksti Origjinal

te kisha ty e sigurt ti besova se di me imagjinaten tende po rri me shihje ti dhe me faj po vjen tani me hap te lehte drejt meje vjen tii

ne enderra po vii do doja te dija cfare zemre ke tii me shpirtin tend une isha besnik
une e tii ne te dy me shume dashuri ne zemren time flisje flisje veq ti une e ti ti e dii vetem s'jemi tani te dy me njeri-tjetrin jemi veq 1-ii

te kisha ty e sigurt ti besova se di me imagjinaten tende po rri me shihje ti dhe me faj po vjen tani me hap te lehte drejt meje vjen tii

ne enderra po vii do doja te dija cfare zemre ke tii me shpirtin tend une isha besnik
une e tii ne te dy me shume dashuri ne zemren time flisje flisje veq ti une e ti ti e dii vetem s'jemi tani te dy me njeri-tjetrin jemi veq 1-ii

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019