Teksti Origjinal

Kusha:
Aaaa...
Shpejt kaluan kohet e lumturis
Kater vite qe na shkuan
Qelen deren e dashuris
U silla u pshtilla ne sytë e tu rash
Kam prit se dot shoh po ma tmir se ti nuk ka

Lyric Master:
N'shkoll kam prit deri sod
U benen kater vjet
Sdu me u bë koha e pa ty une me mbet

Kusha :
Festo festo zemer sonte për matur
Nata eshtë e jona jo s'harrohet kurr
Festo festo zemer sonte për matur
Nata eshtë e jona jo s'harrohet kuurr

Lyric Master :
Gjdo her kam provu met than
Prej qe nshkoll une kur te pash
Zemra per ty po qan
Nese te dua nuk te flas
Tkishim fol gjatë me ty
Besoj qe ish kan ma mir
Dua tvallëzoj une me ty
Por met thon pe kam fshtir
Ne ketë natë eja t'luajm vetem un dhe ti
Ne matur sdot vuaj maturante dua t'rri me ty

Kusha : x2
Festo festo zemer sonte për matur
Nata eshtë e jona jo s'harrohet kurr
Festo festo zemer sonte për matur
Nata eshtë e jona jo s'harrohet kuurr

Lyric Master:
Qe 4 vite bashk po doken sa ni natë
Shtatori mbet lamtumir
Koha nuk kthehet prapë jo nuk kthehet prapë

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019