Teksti Origjinal

REF: une jom me ty edhe kur djelli nxen
une jom me ty edhe kur shiu bjen
edhe nese koha ndrron afer teje mgjen
kado qe heci kado qe shkoj tkom n'meenn

verse.1
e ki ni tkeqe qe sje e jemja
amo e mira saj o qe ki mu boo
kejt qa du pi teje tpakten ti mu me ma dhon ni rast
edhe e sheh vet me koohh
perher tpar kur tpash em pelqeve nmesin e shoqeve
si lulja nmes therrave shkelqeve
femer ma tbukur skom pa veq kur jom kon i vogel nqerdhe
mjafton mem pelqy edhe nese sje fotomodele
prap je e bukur ma e bukur se shum fotomodele qe jau mar
foto ngoogle

a thu a m'mer edhe nese skom kerr e gjepat i kom that
kom dashni me t'dhon a mjafton zemra jem mu bo dhurat
me dit qe strritet menja gjith tkom nmen
tboj kompliment qdo moment du me tpas afer meje njeten tem
so problem mi largu kejt tjerat kur e di qe ty du me tpas femnen tem

vers2.
ma mir me kalu kohen me ty se sa mem shoqnu nbirra
bonu pjes e jemja hajde nboten e qudirav
bona per ty peshk i art qe ti plotson deshirat
e mushi per ty kaden plot me trandafila
i nali dritat e lshoj muziken i dhezi qirat
jena per njoni tjetrin edhe nkoh tmira e nkoh tshtira
thjesht kqyrum si ni njeri shum t'thjesht
qe ka mrena vetit dashni e o i gatshum me desht
ni femen qi e ndan qdo sen me mu beso
zemra jem o ni keshtjell e ti je princesha nto
une ko me jep gjithqka prej vetes edhe nese kurgjo skom
ko me kon me ty qdo koh qdo minut e qdo sekond
andrra ma e bukur qe skom qef mem dal gjumi
po du mu bo i pari i joti me met i fundit
let fjalt e njerzve ski nevoj ata mi ngu ti thjesht bohu e jemjaaaaa

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020