Teksti Origjinal

Edhe sonte si gjithmon
leader in dancing ti e kupton
jo per fjal jo s'kam nevoj
Me Ndjek..ohuooo
gjithkush sonte po e shikon
flaken vendit un jam kam dhen
leader in dancing kot s'po me thojn
Me Ndjek..ohuooo

E di mir qe s'mund te ndal
ritmi trupin veç ma ngjall
perpiqem te ndaloj
askush s'ma lejon
Leader in dancing sot

REF..2x
Kceni krejt
me mu krejt
ti ben si une
Me Ndjek..ME NDJEK
Kceni krejt
me mu krejt
askush si une
Me Ndjek..ME NDJEK

ok..ladies and gentlement
i represent you ENI
put your hands up
put your hands up
ok..ok..yeah

E di mir qe s'mund te ndal
ritmi trupin veç ma ngjall
perpiqem te ndaloj
askush s'ma lejon
Leader in dancing sot

REF..2x
Kceni krejt
me mu krejt
ti ben si une
Me Ndjek..ME NDJEK
Kceni krejt
me mu krejt
askush si une
Me Ndjek..ME NDJEK

Kceni krejt...Kceni krejt...Kceni krejt
Askush si une..Me Ndjek..ME NDJEK
put your hands up..ENI

REF..2x
Kceni krejt
me mu krejt
ti ben si une
Me Ndjek..ME NDJEK
Kceni krejt
me mu krejt
askush si une
Me Ndjek..ME NDJEK

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019