Teksti Origjinal

oooo...
zakon burri o more e ka pas ,
2X o gur bes more po me i vnu kalas .

oooo...
pasha shqipen o mor pasha malet ,
2X o guri beses jo lun o prej fjales .

oooo ...
kush na vjen o pa thirr o ne oborr ,
2X o na si lam more o as ven o per vorr.

oooo...
besa lart o besa mbi gur ,
2X o na e majm mor besen ne flamur .

oooo ...
zakon burri sod e ka ,
2X o gur bes o mi vnu kalas

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020