Teksti Origjinal

A t'kujtohem dashuri
Pa dashje te thirra
Kerkoj falje shpirti im
Qe ndodhi i njejti gabim
x2
Pa qellim e shtypa nr e vjeter
Veq ta kam cingrru
Nuk kaloj minuta ti mu lajmrove
Zemren ta kom nguc

A je gjall o zemer
Jam dashnija e vjeter

x2
A t'kujtohem dashuri
Pa dashje te thirra
Kerkoj falje shpirti im
Qe ndodhi i njejti gabim

x2
Ende nuk harrohen oret e vona
Takimet me ty
N'telefon cdo nate met than mirmbrama
Mka met shprehi

A je gjall o zemer
Jam dashnija e vjeter

x4
A t'kujtohem dashuri
Pa dashje te thirra
Kerkoj falje shpirti im
Qe ndodhi i njejti gabim

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020