Teksti Origjinal

Pse s'me thirre djal
Te vij une me ty x2

Oret me duken te gjata
Kur jam une pa ty x2

Dola ne dritare
E me dor s'ma ban
M'kish marr malli djale
Veç per zanin tand x2

Ti e di sa te dua
E di sa me don x2

E di se te penguan
Per bashkimin tone x2

Kur te dua une
Bota le te flas
Ata qe t'penguan
Zoti le ti vras x2

...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020