Teksti Origjinal

dola n'bahqe me mbledh lule aty gjeta 1 djal t'ri,kishte kput 1 lule t'kuqe mere m'tha si shej dashni,une e mora lulen e mora lum e lum lum e lum djalit bukuri besova lum e lum lum e lum.

Reef:
une me ty o une me ty me ty rash ne dashuri
veq per ty o veq per ty o do ti ruaj syt e mi
une me ty o une me ty me ty rash ne dashuri
veq per ty o veq per ty do ti ruaj syt e mi

dola n'bahqe m'kish mar malli per me pa at djal te ri,kishte ble unaz prej ari mere m'tha si shej dashni,une e mora unazen e mora lum e lum lum e lum djalit bukuri besova lum e lum lum e lum.

Reef:
une me ty o une me ty me ty rash ne dashuri
veq per ty o veq per ty o do ti ruaj syt e mi
une me ty o une me ty me ty rash ne dashuri
veq per ty o veq per ty do ti ruaj syt e mi

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020