Teksti Origjinal

Sonte kenga ime
Tjeret i gezon
E ti zemres sime
Asaj i mungon

Per te tjeret kendoj
E per vete qaj
Se prej zemres sime
Kurr nuk mund te te ndaj x2

Ref...x2
Pse nuk erdhe pse nuk erdhe
Pse ti zemren mu ma theve
Pse nuk erdhe kur t'kam prit
A s'ke dasht a s'e ke dit

Pa u pa o me ty
Kaloi kohe e gjate
Pse s'ke ardhe o shpirt
Me ma ndreq ket nate

Per te tjeret kendoj
E per vete qaj
Se prej zemres sime
Kurr nuk mund te ndaj x2

Ref...x2
Pse nuk erdhe pse nuk erdhe
Pse ti zemren mu ma theve
Pse nuk erdhe kur t'kam prit
A s'ke dasht a s'e ke dit

...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020