Teksti Origjinal

prej kazinos ne kaziono
tuj shetit si al pacino,
tuj harxhu paret cdo nat
ne rrulet e aparat

ne casino mzen sabahi
per pa gjum mu ka mar malli
aparatit tu i mshu
edhe gishtat m'jan shkatru

All in all All in all
harxhoj paret hic pa ndal
All in all All in all
nuk ta boj kur hallal

All in all All in all
harxhoj paret si budall
All in all All in all
sja boj vetit kur hallal

sa shum xhepa as nji pare
pa e shit kerrin nuk kam qare
i vjen rendi edhe shpis
me ne fund edhe alltis

ku jon eurot edhe frangat
policija mi vu prangat
met kredija pa u kthy
ma mir nburg se ne liri

All in all All in all
harxhoj paret hic pa ndal
All in all All in all
nuk ta boj kur hallal

All in all All in all
harxhoj paret si budall
All in all All in all
sja boj vetit kur hallal

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020